شروع حرفه ای کسب و کار


روز افتتاحیه می تواند برای هر صاحب کسب و کاری هیجان انگیز باشد اما همچنین یک کار دلهره آور است. بسیاری از کسب و کارهای جدید ماه ها و حتی سال ها را صرف آماده سازی برای افتتاح یک کسب و کار می کنند.

از مجوزها گرفته تا تکمیل خدمات یا محصولات، نادیده گرفتن جزئیات خاصی که می تواند باعث ایجاد یا شکست کسب و کار شما شود، آسان است.

در اینجا پنج فاکتور وجود دارد که باید هنگام افتتاح کسب و کار خود و یک سیستم نرم افزاری مناسب در نظر بگیرید

پردازش پرداخت ها

یک صندوق و کشو ساده ممکن است برای پرداخت های نقدی کافی باشد، اما در مورد کارت های اعتباری چطور؟ صرف نظر از صنعت یا اندازه کسب‌وکارتان، مدل کسب‌وکار امروزی از شما می‌خواهد که انواع مختلفی از پرداخت را بپذیرید. کارت های اعتباری به زبان جهانی پول تبدیل شده اند و ناتوانی در پذیرش آنها می تواند منجر به از دست دادن فروش شود. سیستم های نقطه فروش (POS) / درگاه الکترونیکی بانکی (Merchant) این امکان را فراهم می کند که نه تنها کارت های اعتباری را در ثبت نام بپذیرید، بلکه پول نقد و چک را نیز بپذیرید و اطمینان حاصل کنید که هیچ محدودیتی ندارید.

مدیریت موجودی

یک سیستم نرم افزاری انبار و فروش می تواند به شما در مدیریت بهتر موجودی در زمان واقعی کمک کند. با قابلیت چاپ لیبل های خود، می توانید سفارشات و بارکد آنها را اسکن کنید. همچنین می توان از اقلام عکس گرفت تا به پیگیری سفارشات و مدیریت موجودی کمک کند. ردیابی محصولات به کسب و کار شما اجازه می دهد تا هر مورد را در طول فرآیند از شروع تا تکمیل دنبال کند.

مطالعه بیشتر
افزایش هزینه ها با خدمات ضعیف

ارتباط با مشتریان

نحوه ارتباط مشتریان با شما برای هر کسب و کاری حیاتی است. بلکه تلفن، ایمیل، متن، رسانه های اجتماعی یا چت است. مهم است که مشتریان احساس کنند می توانند در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارند پاسخ دریافت کنند. سیستم‌های مدرن اکنون کانال‌های ارتباطی مختلفی را درست در داخل نرم‌افزار ادغام کرده‌اند. از این ابزارها برای ارائه یک تجربه عالی به مشتریان خود استفاده کنید.

گزارش فروش

صرف نظر از نوع کسب‌وکاری که در آن فعالیت می‌کنید، باید گزارش‌های فروش را اجرا کنید تا بتوانید بینشی در مورد آنچه در کسب و کار شما می‌گذرد داشته باشید. گزارش های فروش نه تنها به نفع شما بلکه برای تهیه مالیات و برنامه ریزی تجاری آینده نیز مهم هستند. در گذشته، صاحبان مشاغل اغلب مجبور بودند گزارش های تجاری را به صورت دستی انجام دهند، که نه تنها وقت گیر بود، بلکه مستعد خطا نیز بود. امروزه می توان با سیستم نرم افزاری گزارش فروش را به شیوه ای سریعتر و ساده تر انجام داد. برای چاپ گزارش های مربوطه تنها کافیست یک دکمه را لمس کنید.

دسترسی به کسب و کار شما

صاحبان مشاغل معمولاً زمان بیشتری را نسبت به سایرین در کسب و کار خود صرف می کنند. این امر به ویژه در اولین راه اندازی یک کسب و کار صادق است. اما، واقعیت این است که شما نمی توانید همیشه در آنجا باشید، به خصوص اگر چندین مکان دارید. با این حال، با یک سیستم های ابری Cloud POS، می‌توانید عملیات تجاری را از هر مکان، در هر زمان و در زمان واقعی مشاهده کنید. در نتیجه، حتی اگر نیاز به دوری از کسب و کار خود داشته باشید، همچنان می‌توانید مراقب نحوه انجام کار باشید. این به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را به طور مؤثرتری مدیریت کنید و در عین حال آرامش خاطر بیشتری به شما می دهد.

مطالعه بیشتر
پاسخ به چالش های مشتریان

نتیجه

همه کسب‌وکارهای جدید به موفقیت فوری دست پیدا نمی‌کنند، و اینجاست که آماده‌سازی از قبل، تحقیق در مورد نحوه پردازش پرداخت‌ها، مدیریت موجودی، ارتباط با مشتری، گزارش‌دهی، و برخورد با مدیریت، همگی مطرح می‌شوند. قبل از راه‌اندازی یک کسب‌وکار، بدانید که این عوامل می‌توانند کسب‌وکار شما را در مسیر موفقیت شروع کنند.

شروع حرفه ای کسب و کار
رای خود را ثبت کنید 🙂

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *